Květen 2017

Hlubina - Kapitola 4

10. května 2017 v 23:42 | Ann |  Hlubina
Zdravím =)
V první řadě se musím omluvit za svou dvouměsíční neaktivitu. Měla jsem celkem hektické období a události, co se děly, mě okradly o téměř veškerý volný čas, který byl k dispozici. Nicméně nyní už to vypadá, že zase budu psaní moci věnovat více času =) Doufám, že mi to nebudete mít za zlé a neodradí vás to od dalšího čtení.
Ann

Kapitola 4
Jen jáMohu bez jakýchkoliv pochyb říct, že mé jednání bylo unáhlené a impulzivní, nikoliv však šílené. Ačkoliv mé výhledy byly skvělé, o čemž jsem se ubezpečil, když v Mikových útrobách zmizel osmý panák Jägermeistera, tak jsem rozhodně neměl v plánu brát ho k sobě domů. Nebyl jsem hlupák, dobře jsem věděl, že by to pro mě nemuselo věstit nic dobrého. Nejen, že by pak za mnou mohl dolézat, protože takové jednání by mě zrovna u něj nepřekvapilo, ale také by mohlo dojít k tomu, že by se má adresa donesla k holohlavci, s nímž jsem se kvůli, nyní značně opilému, chlapci porval. A pokud existuje něco, s čím člověk musí počítat v souvislosti s pouličními pobudy, tak je to fakt, že když jim to nandáte, rádi si přivedou pár kamarádů, aby se pomstili. A z toho už člověk nemusí vyváznout bez trvalých následků.
Abych zahnal myšlenky, tak jsem do svých útrob rychle vlil panák trpkého pití. Jägermeister se u mě vždy dočkal ocenění. Jeho kořeněnou chuť jsem zbožňoval, vždy mi zůstala dlouhou dobu na jazyku a pomalu odeznívala. Na rozdíl od jiných alkoholů jsem v tomto neviděl jen prostředek k tomu, jak se opít, ale šlo o požitek z chuti. O příjemné, šimravé pálení v krku a chuť bezpočtu bylinek, co si získala můj obdiv.