Květen 2015

MG - Kapitola 14

26. května 2015 v 23:38 | Ann |  Malchik gay
Tak jsem si našla čas na další kratší díl =) Snad se bude líbit =)
Jinak jsem se rozhodla dát vám možnost trochu zasáhnout do děje (viz. anketa), takže i pro mě jsou zatím následující události nejasné =D
Ann

MG - Kapitola 13

21. května 2015 v 11:39 | Ann |  Malchik gay
Moc se vám všem omlouvám za sníženou aktivitu, ale v posledních dnech jsem hodně vytížená, tak mi to prosím nemějte za zlé =(
Komentář potěší =)
Ann

Nechci si víc přát...jenom mě měj rád! - 2

9. května 2015 v 1:25 | An |  Nechci si víc přát...jenom mě měj rád!
Kapitola 2
Anděl v pekleKdyž zaslechnete anděla, tak to z hlavy jen tak nedostanete. A když máte možnost spatřit i jeho oči a jste mu tak blízko…navždy vás to poznamená a změní. Od základu.
A přesně to se odehrálo i se mnou. Během pár minut byl změněn a překopán můj dosavadní život. Nevím, mám-li to nazývat poblázněním, okouzlením nebo uchvácením, ale bylo to opravdu silné. A já tomu nemohl vzdorovat. A vlastně jsem ani nechtěl.
Nechal jsem se vytrhnout ze svého dosavadního života plného tmy a místo toho jsem začal hledat. Každý večer jsem chodil do toho parku, kde jsem ho potkal. Sedával jsem tam dlouhé hodiny. Čekal jsem. Stále a stále dokola. Den po dni. Týden po týdnu. A ani po dvou měsících jsem se nevzdával. Ty pocity, stále doutnající uvnitř mě byly moc silné. Nemohl jsem je potlačovat. Proto jsem jim podlehl.
Odhodlaný a s neutuchající touhou uvnitř sebe jsem usiloval o nalezení svého odrazu. Své spřízněné duše…
Trpělivost přece přináší růže…ne?